Titles you rated
Mr. RobotRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
RipleyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.5
Adventure Time: Fionna & CakeRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5