Movies
Ratings
343
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Good BoyRated ★ 2.0
PossessionRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
UsRated ★ 1.0
The FallRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
ZiamRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 0.5
When Evil LurksRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.0