Titles you rated
The HuntRated ★ 5.0
I WishRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Eternal SummerRated ★ 3.0
SidewallsRated ★ 3.0
Romance JoeRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 2.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 3.0
WitnessRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
FoxfireRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0