Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0