Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.5