Series
Ratings
23
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0