Movies
Ratings
59
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Face You DeserveRated ★ 3.5
AimitagaiRated ★ 1.5
RinguRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Death Race 2000Rated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0