Titles you rated
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 4.0
GoneRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 3.5