Series
Ratings
19
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5