Movies
Ratings
426
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 3.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0