Titles you rated
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.0- AjinRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Bloom Into YouRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 2.0