Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0