Series
Ratings
76- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5