Movies
Ratings
84
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0