Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5