Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.5