Series
Ratings
24
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
EveRated ★ 3.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 5.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Remarriage & DesiresRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0