Movies
Ratings
66
Man on FireRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0