Titles you rated
EscapeRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5