Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0