Movies
Ratings
463
Keeping RosyRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Paradise: LoveRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.0