Movies
Ratings
15
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0