Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
ManhunterRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.0
Polite SocietyRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Dial M for MurderRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 3.5