Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Revue StarlightRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
High School Rapper Season 3Rated ★ 2.5- 고등래퍼 2Rated ★ 3.5
Korean Food War 3Rated ★ 3.5
Korean Food War 2Rated ★ 3.0
Korean Food War 1Rated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 3.5
Korea's Next Top Model GUYS & GIRLSRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0