Series
Ratings
11
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0