Series
Ratings
98
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Black PeanRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0