Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0