Series
Ratings
239
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
MashleRated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0