Movies
Ratings
82
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
RebirthRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The PerfectionRated ★ 2.0
Murder MysteryRated ★ 2.5
The BeachRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5