Series
Ratings
15
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0