Movies
Ratings
711
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Killing FieldsRated ★ 4.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
Bleach the Movie: Hell VerseRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0