Series
Ratings
48
Oh My VenusRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0