Movies
Ratings
107
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0