Series
Ratings
30- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5