Movies
Ratings
100
Gokusen The MovieRated ★ 3.5
ArangRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Kung Fu DunkRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.0