Series
Ratings
21
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5