Series
Ratings
212
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Idol: The CoupRated ★ 2.5
Divorce InsuranceRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0