Movies
Ratings
172
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0