Movies
Ratings
331
ExitRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 1.5
The Hangover Part IIIRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
BurntRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
HamletRated ★ 4.5
Bad SamaritanRated ★ 2.0