Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0