Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0