Titles you rated
Dining TogetherRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0