Movies
Ratings
285
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Honest Candidate 2Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0