Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 1.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0