Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Loving YouRated ★ 3.0
Stock FlowerRated ★ 3.0- The Great AmbitionRated ★ 3.0
Did We Really Love?Rated ★ 5.0- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 1.0
Spring WaltzRated ★ 2.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
GirlsRated ★ 5.0