Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0