Titles you rated
The WayRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
OculusRated ★ 1.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 1.0
CubeRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.5