Titles you rated
BTS: Bon Voyage Season 2Rated ★ 5.0
BTS: Bon Voyage Season 1Rated ★ 5.0- American Hustle LifeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5