Movies
Ratings
247
TitanicRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0