Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5